שטייגן פורטל עולם התורה
מבזקים
> ציור לפרשת השבוע להורדה!
מאת הצייר ר' יוני גרשטיין הי"ו


 שעון מעורר

פורטל המרצים
המרצים החרדים המומלצים
לזכר מורשת והנצחת
מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל


פרסום יהודי

עכשיו באתר שטייגן
486 אורחים

אינטרנט מבוקר

מה לעשות, גם השימוש באינטרנט הולך ומתרחב  בציבור החרדי בצעדי ענק.

אך דא עקא אשר בלחיצה אחת אפשר להגיע ר"ל לתהום עמוקה ולטבוע ר"ל במקומות שאין לעלות חזרה משם. הדברים ידועים לכולנו.

תיקון גדול יש בהעלאת נושא האינטרנט המובקר. כי גם הרבנים אשר אינם תומכים בפרסום האינטרנט הכשר מפחד שזה ירבה חיבורים וחשיפה לציבור יותר גדול. גם הם מודים ומדרבנים שבתוך האינטרנט חשוב מאוד לפרסם את החשיבות של גדרים וסייגים באינטרנט, כי מי שרואה באינטרנט הוא כבר ממילא חשוף לענין ואין כאן את החשש הנ"ל (הגם ששיטה זו של פחד לחשיפת יתר מתמעטת והולכת, מראיית החורבן הנורא ר"ל מנושא זה, ושוב הדברים ידועים).

במדור כאן יובאו הדברים כהוויתם, לעורר את נושא זה בתוך לבות החרדים הרוצים באמת ללכת בדרכי ה', אך אינם מודעים לסכנות האיומות הטמונות באינטרנט פרוץ. ופתאום תופסים הם את ילדיהם ומשפחתם במקומות אשר לא יתוארו. ולפעמים ההיפך האשה והילדים מוצאים פתאום את אבי המשפחה על שוקת שבורה. והכל בגלל אי ידיעה שיש אפשרות של חסימה טובה.

לאחרונה הגיעו אלינו כמה סיפורים מסמרי שיער על אנשים חשובים (אין לכם מושג עד כמה הם חשובים) שנמצא בביתם חומר מתועב ר"ל. וזאת באמת בלי רצון רע. כי הם יושבים כל היום על התורה ועל העבודה. אלא שבמקריות ומתוך סקרנות מציצים לכאן ולשם.

מצורף כאן מכתבי המלצה של רבנים שיש להתחבר לאינטרנט מבוקר – כמובן שעדיף  לא להתחבר לגמרי. אך מי שהוא מחובר מכל סיבה שהיא יתחבר אך ורק באינטרנט מבוקר.

 


הודעה חשובה!

לאלה שמעדו ברשת האינטרנט ואפילו מעט, ישנה אפשרות לפנות ליעוץ עם מומחים המתעסקים בתחום זה בהכוונת רבנים מוסמכים, ניתן לפנות ישירות למייל ועד הרבנים: rabanim@shtaygen.co.il

 

מעללי האינטרנט

קריאת הרבנים למסלול נתיב

קריאת הרבנים למסלול אתרוג

רשימת נותני שירות

© כל הזכויות שמורות לבעלי התכנים ולאתר שטייגן
עצם הגלישה והשימוש באתר הינו הודאה על הסכמה לתנאי השימוש.התכנים באתר נשלחים ע"י גולשים. אנו עושים את מירב המאמצים לבדוק זכויות יוצרים לתוכן. אם בכל זאת ישנו תוכן השייך לך או שאתה בעל הזכויות או כל תוכן פוגע אנא פנה אלינו דרך "צור קשר"
או בפקס 08-63608080  ונסירו מיידית. תודה על שיתוף הפעולה.
שותפים לאחזקת האתר:  
בסיוע עמותת חינוך וסיוע באהבה מ.ע. 580418440
אחסון אתרים יהודי מתקדם ציוד משרדי לעסקים אנטי וירוס

בניית אתרים בניית אתרים